226_Sfeerbeeld-2-Yvonne-Segaar.jpg

Woningaanbod bestaande bouw

GENIETEN VAN WAT DE NATUUR ONS BIEDT

Torenstraat 52, Hazerswoude-Dorp
 portiekflat
 2006
 Nieuw!
 € 399.000,- k.k.

WONEN DIRECT AAN DE OUDE RIJN

Hoogewaard 108, Koudekerk aan den Rijn
 eengezinswoning
 Beschikbaar
 € 270.000,- k.k.

Midden in het dorpje Hazerswoude-Dorp gelegen royale eengezinswoning, welke woning eind jaren negentig vergroot is door een dakopbouw zowel aan de voor- als aan de achterzijde van de woning. Hierdoor heeft u een woning met vijf slaapkamers.

Ander pluspunt is de ligging aan de voorzijde veel groen, water en voor de kleintjes een geheel veilig kinderspeelparadijs en aan de achterzijde heeft een prima tuinligging op het zuiden. Tevens blijft u bij de tijd door het fraaie zicht op de prachtig renoveerde kerktoren.

Ridder van Montfoortlaan 26, Hazerswoude-Dorp
 eengezinswoning
 1984
 Beschikbaar
 € 259.000,- k.k.

TUINIEREN ALS HOBBY

 

Wij bieden een leuke eengezinswoning met diepe achtertuin op het westen.

De woning ligt in de populaire woonwijk Kerk en Zanen op korte afstand van park, winkels, sportaccommodaties en scholen. Ook ligt de woning gunstig ten opzichte van de uitvalswegen. Kortom een ideale woonplek.

Chinastraat 62, Alphen aan den Rijn
 eengezinswoning
 1991
 Beschikbaar
 € 229.000,- k.k.

TWEEKAMERAPPARTEMENT VOOR DE STARTER

Frederik van Eedenplein 6, Hazerswoude-Rijndijk
 portiekflat
 1961
 Beschikbaar
 € 149.000,- k.k.

DE GEMEENTE BIEDT DE STARTERSLENING EN WIJ DE STARTERSWONING

Steenbokstraat 26, Hazerswoude-Rijndijk
 eengezinswoning
 1988
 Beschikbaar
 € 154.500,- k.k.

MOOI GESITUEERDE HOEKWONING MET VEEL PRIVACY !

Van Vegtenplantsoen 17, Koudekerk aan den Rijn
 eengezinswoning
 1978
 Beschikbaar
 € 354.000,- k.k.

VAN KLEIN NAAR GROTER?

U woont heerlijk maar de woonkamer is net iets te klein of u mist net die ene kamer. Koop deze woning en tref alles wat u nu net mist. Een royale woonkamer met fraaie vloer en schuifpui naar de achtertuin. Drie ruime slaapkamers op de 1e etage en een riante vierde slaapkamer met twee dakkapellen op de tweede etage. Verder is is het sanitair modern en volledig. Kortom de grotere woning die u zoekt.

van Poelgeestlaan 12, Koudekerk aan den Rijn
 eengezinswoning
 1967
 Beschikbaar
 € 259.000,- k.k.

Ruime 2/1 kapwoning met garage

 

Ferdinand Bolstraat 11, Hazerswoude-Dorp
 herenhuis
 1972
 Beschikbaar
 € 369.000,- k.k.

VRIJSTAANDE VILLA MET GARAGE

Weidedreef 17, Koudekerk aan den Rijn
 villa
 1978
 Beschikbaar
 € 679.000,- k.k.

DE OPTIMAAL BENUTTE WONING

 

Melkweglaan 50, Hazerswoude-Rijndijk
 eengezinswoning
 1983
 Beschikbaar
 € 259.000,- k.k.

DE DROOM WONEN AAN HET WATER

Het kan, koop deze royale woning met garage. Ligplaats voor de boot is mogelijk. En dan varen over de Oude Rijn naar de plassen, geen boot dan lekker luieren in de tuin (Z) met vrij zicht op het kabbelend water of wat zwemmen en in de winter mogelijk schaatsen. Al met al mogelijkheden genoeg.

Hoogewaard 84, Koudekerk aan den Rijn
 herenhuis
 1981
 Beschikbaar
 € 549.000,- k.k.

ROYAAL, VIERKAMER APPARTEMENT

Gelegen op de derde etage een “tiptop” verzorgd appartement. Geen geklus en verbouwing, uw meubels plaatsen en dan genieten van dit ruime appartement.
Alle wanden zijn uitgevoerd in spachtelputz, moderne complete keuken met inbouw apparatuur, moderne badkamer en schuifkasten in diverse ruimtes.
Het gebouw zelf is voorzien van een trappenhuis, lift en een fraaie, grote gezamenlijke achtertuin gelegen op het westen.

Willem Kloosstraat 36, Hazerswoude-Rijndijk
 galerijflat
 1968
 Beschikbaar
 € 199.500,- k.k.

STARTEN IN EEN HEUSE 2/1 KAPWONING

Wij bieden een gezellige, sfeervolle woning met parkeerplaats op eigen terrein. De woning ligt in het midden van het dorp Koudekerk aan den Rijn. U bent zo in Alphen aan den Rijn en Leiderdorp, ook de autoweg N11 ligt om de hoek. De woning wordt met plezier bewoond en is keurig onderhouden.

Hoogewaard 67, Koudekerk aan den Rijn
 eengezinswoning
 1925
 Beschikbaar
 € 199.500,- k.k.

UNIEK VRIJSTAAND OBJECT GELEGEN OP EEN TOP LOCATIE

Wonen en werken aan huis met een fraaie ligging aan de Oude Rijn, een bijzonder object, zo kunnen wij dit pand zeker noemen. Op de begane grond een prachtige ruimte voor vele doeleinden wonen, ontvangen, werken en op de 1e etage een bovenwoning met loggia nu ingericht als kantoor. Parkeerruimte voor één auto op eigen terrein aanwezig.

 

Dorpsstraat 30, Koudekerk aan den Rijn
 eengezinswoning
 1910
 Beschikbaar
 € 615.000,- k.k.
1 van 3
757_RechterBanner.jpg
071 34 166 36
Pr. Bernhardstraat 25
2396 GA Koudekerk aan den Rijn

Nieuw in verkoop

Volg YvonneSegaar op
Volg ons op linkedin!
© 2012 | Yvonne Segaar Makelaardij, 071 34 166 36
Powered by EYE-move